Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
zmień kolorystykę

Walking Dead, The / Żywe trupy / Chodząca śmierć     The World Before   [s10e08]

Dodał: bandzaj69
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 8     Głosów: 207
36 643


Lista odcinków (kliknij "Rozwiń" aby zobaczyć wszystkie)


Komentarze (zaloguj się aby dodawać komentarze)

Pusio89 pisze:

Kurde...uwielbiam TWD ale coś troszkę już się to przeciąga ... zaczyna mnie nudzić ;/

Boleczka pisze:

Zapraszam Was na forum dla miłośników TWD ,,Strefa The walking dead,, Dużo ciekawych wątków do dyskusji.Pozdrawiam.

Maxyal pisze:

Edit ,,Zmieniał się z głupiego dzieciaka w zimnego mordercę na dojrzałego nastolatka i finalnie stał się odpowiedzialnym mężczyzną,, Co do nieskazitelności moralnej noo kurde serio znasz dziecko idealne, które nie ma humorków lub gorszych chwil?? W dodatku to jej bieganie z Coltem większym od jej głowy czy wywijanie mieczem jakby była zaprawionym w bojach zakapiorem xD

Maxyal pisze:

Właśnie Carl był gorszy w odbiorze, bo był normalnym dzieciakiem, a nie reinkarnacją Jezusa ze zdolnościami bojowymi porównywalnymi z dobrze wyszkolonym żołnierzem piechoty morskiej...Zmieniał się z głupiego dzieciaka w zimnego mordercy w dojrzałego mężczyznę.Judith niby w co może zmienić? Ona już jest heroska świata TWD z umyslem dojrzałego i zarazem inteligentnego człowieka po prostu jest nudna do bólu, jeśli człowiek oczekuje jakiegoś rozwoju postaci, a nie golden dziewczynki...

nilk27 pisze:

kiedy napisy?

Ninemi pisze:

Czy zanim będzie kolejny odcinek będą napisy?

Shauri pisze:

Dziwne by było gdyby dziecko nie było nieskazitelne moralnie panie Maxyal. Sugeruję więcej logiki w rozumowaniu. Poza tym Carl z sezonów 1-4 by o wiele gorszy w odbiorze niż obecnie jest Judith, więc lekkie zluzowanie z narzekania byłoby tu bardziej niż wskazane.

Maxyal pisze:

Niestety ubili Carla, który robił się ciekawy, a dostaliśmy do bólu przerysowana małą heroske oczywiście nieskazitelną moralnie.

ruda03021988 pisze:

mam nadzieje,że córka ricka zdechnie.