Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
zmień kolorystykę
Aby usunąć większość reklam załóż bezpłatne konto. Jeśli nie dochodzi link aktywacyjny sprawdź spam lub napisz na kontakt!

Lista seriali


Więzy krwi / Kindred: The Embraced

Więzy krwi / Kindred: The Embraced

Serial osadzony w świecie najlepszego z RPG: Wampir Maskarada. Planowano nakręcić kolejne sezony, jednak z powodu tragicznej śmierci Marka Frankel'a odgrywającego Księcia Lunę pracę zawieszono. Nakręcono osiem odcinków. Akcja dzieje się we współczesnym San Francisco, w którym rządzi Książę z klanu Ventrue - Julian Luna. Spokojnej egzystencji miejscowych Spokrewnionych mogą jednak zagrozić dwie rzeczy: żądny władzy Primogen klanu Brujah, Eddie Fiori, a także zbytnie zainteresowanie okazywane Księciu przez dwóch śmiertelników: zakochanej w nim dziennikarki Catlin Berng i detektywa Franka Kohanka z miejskiej policji. Od brutalnego początku po klimatyczny finał, Spokrewnieni odsłaniają tajemniczy świat mafijnych wojen, zakazanych romansów i nieludzkiego głodu w urzekającej erotycznym niebezpieczeństwem i nieziemskim napięciem opowieści!


Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 9     Głosów: 3

Lista odcinków (kliknij "Rozwiń" aby zobaczyć wszystkie)