Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
zmień kolorystykę
Aby usunąć większość reklam załóż bezpłatne konto. Jeśli nie dochodzi link aktywacyjny sprawdź spam lub napisz na kontakt!

Lista seriali


Dziewczyna i chłopak

Dziewczyna i chłopak

Zobacz opartą na kanwie prozy Hanny Ożogowskiej i popularnego serialu z lat 70-tych opowieść zaliczaną do jednych z najbardziej udanych polskich komedii familijnych. Gdy mama bliźniaków, Tomka i Tosi wyjeżdża służbowo, zapracowany ojciec postanawia wysłać dzieci na wakacje przed planowanym terminem. Niesforny Tomek zagości u zdyscyplinowanego wuja leśnika, spokojna zaś Tosia odwiedzi ciocię na wsi. Wszystko zmienia się w momencie, gdy pod nieobecność uziemionego Tomka, gajowy zabiera na lato przebraną za brata Tosię. Nie mając innego wyjścia, chłopiec rusza w sukience w podróż do cioteczki Isi, gdzie witają go trzy zaciekawione siostrzyczki, ich mały braciszek i wrogo nastawiona sąsiedzka zgraja chłopaków. Kiedy Tomek przewodzi kobiecej grupie buntowniczej, Tosia zostaje poddana iście męskim próbom i wyzwaniom.


Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 10     Głosów: 1

Lista odcinków (kliknij "Rozwiń" aby zobaczyć wszystkie)