Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
zmień kolorystykę

Rodzice nie mieli pieniędzy, a mimo to dali mi najlepszy prezent na Święta

Dodał: tayger2karateka
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 0     Głosów: 0
228

Cześć! Nazywam się Tammy. Chciałabym wam życzyć Wesołych Świąt! Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy oczekują cudów pod choinką. Ale czym są te cuda? Jeśli chodzi o mnie, teraz już wiem dokładnie, jaka byłaby moja odpowiedź, ponieważ doświadczyłam cudu Bożego Narodzenia, gdy miałam dwanaście lat.

Znacie to powiedzenie, że „dawanie prezentów jest przyjemniejsze niż ich otrzymywanie”? Nonsens! Zawsze uważałam, że znalezienie odpowiedniego prezentu dla kogoś jest irytującym zajęciem. Spędzacie dni na szukaniu go i nawet nie możecie być pewni, że dana osoba jest naprawdę z niego zadowolona, być może tylko udaje, że cię cieszy. Dla mnie Boże Narodzenie zawsze wiązało się z otrzymywaniem prezentów. Jednak rok, kiedy skończyłam dwanaście lat, był nieco inny niż poprzednie. To był trudny czas dla naszej rodziny. Panował kryzys finansowy, a tata stracił pracę. Musieliśmy przeprowadzić się do mniejszego domu, ponieważ nie było nas stać na utrzymanie poprzedniego. Mama musiała znaleźć drugi etat.

Komentarze (zaloguj się aby dodawać komentarze)

Brak komentarzy dla tego materiału.