Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
zmień kolorystykę

Orędzie noworoczne Prezesa | UCHO PREZESA

Dodał: tayger2karateka
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 0     Głosów: 0
177

„Ucho Prezesa” to prawdziwy fenomen wśród polskich seriali komediowych. Wyjątkowy format stworzony przez Roberta Górskiego na bieżąco nawiązywał do sytuacji politycznej w kraju, a dzięki zrównoważonej i umiejętnie prowadzonej fabule zaskarbił sobie sympatię rzeszy fanów, bez względu na ich światopogląd i przekonania. W każdym z tworzonych od 2017 roku odcinków, twórcy rozprawiali się z realnymi, najbardziej absurdalnymi sytuacjami z polskiej sceny politycznej. To sprawiło, że w „Uchu Prezesa” zapisała się pewnego rodzaju relacja wydarzeń w kraju.
Siła tego serialu tkwi nie tylko w fantastycznym scenariuszu i błyskotliwym dowcipie, lecz również wyjątkowej obsadzie. Postaci prezesa i Mariusza wykreowane przez twórców serialu, Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka, na stałe wpisały się do kanonu polskiej popkultury. Przez 3 lata przez gabinet prezesa przewinęło się mnóstwo polityków i działaczy, w których rolę wcielali się m.in. Tomasz Kot, Marian Opania, Ewa Szykulska, Cezary Pazura czy Michał Żebrowski.

Znajdziesz nas tutaj:
▶️ STRONA: https://www.comedycentral.pl/
▶️ FACEBOOK: https://www.facebook.com/ccpl/
▶️ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/comedycentralpl/
▶️ TWITTER: https://www.twitter.com/comedycentralpl/

Komentarze (zaloguj się aby dodawać komentarze)

Brak komentarzy dla tego materiału.