Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
zmień kolorystykę

MIYO x Bedoes - Choker

Dodał: Rafi1289
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 0     Głosów: 0
688

Duet producencki MIYO z klasą wchodzi na muzyczne salony wraz z premierą singla "Choker", w którym gościnnie pojawia się Bedoes. Panowie Mafia Mike i Johnny Black zapowiadają tym samym - jak sami mówią - rewolucyjny projekt, który wniesie sporo świeżych brzmień do polskiego hip-hopu oraz szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Do tej pory MIYO dali się poznać m.in. jako twórcy hitu "Uzależniony" Smolastego, dla którego wyprodukowali jego cały nadchodzący album. Wśród swoich inspiracji Mike i Johnny wymieniają m.in. Major Lazer, Mura Masa oraz Skrillexa.
"Ten utwór jest bardzo nowatorski muzycznie i to nie tylko na skalę Polski. Prowadzi od klimatycznych etno dźwięków po drop, który jest mega dynamiczny i oryginalny. Bedoes położył świetne zwrotki. Myślę, że kawałek będzie zjawiskiem nie tylko w rapie, ale też w całej branży muzycznej" - skomentował singiel Mike.

Komentarze (zaloguj się aby dodawać komentarze)

Brak komentarzy dla tego materiału.