Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
zmień kolorystykę

Cała szkoła oszalała na punkcie TEJ piosenki [Szkoła odc. 437]

Dodał: drdos
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 0     Głosów: 0
1 004

Maturzystka Ela Nowik chce zostać gwiazdą i postanawia zrobić karierę piosenkarki disco polo. Dziewczyna napisała tekst do swojej pierwszej piosenki i prosi szkolnego muzyka, Wacka Mrozińskiego, o skomponowanie muzyki. Chłopak gra w zespole metalowym i nienawidzi tego rodzaju muzyki. Mimo to zgadza się pomóc koleżance, głównie dlatego, żeby zrobić na złość byłej dziewczynie, Marlenie. Chce jednak wszystko utrzymać w tajemnicy. Kiedy piosenka Eli i Wacka staje się hitem w szkole i w Internecie, dziewczyna namawia Wacka na nagranie teledysku…
Gimnazjaliści Roksana Wilczak i Mirek Rosiński są parą i razem z przyjacielem Mirka prowadzą wspólny biznes w Internecie, sprzedają biżuterię własnoręcznie wykonywaną przez Roksanę. Jednak Roksana jest coraz bardziej rozczarowana postawą swojego nieodpowiedzialnego chłopaka. Dochodzi do wniosku, że nie kocha już Mirka, i rzuca go dla Kuby. Wkrótce Mirek przyłapuje Roksanę i Kubę na pocałunku….

Komentarze (zaloguj się aby dodawać komentarze)

Brak komentarzy dla tego materiału.