Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
zmień kolorystykę

System / Child 44 2015

Dodał: Ha96
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 8     Głosów: 186
68 557


System / Child 44

Opis

Związek Radziecki, lata 50. XX wieku. Według oficjalnej propagandy w komunistycznym państwie wiecznej szczęśliwości nikt nie popełnia morderstw. Kiedy więc pewnego dnia na torach kolejowych zostaje znalezione ciało czteroletniego chłopca, śledczy ogłaszają, że zdarzył się tragiczny wypadek. Rodzice dziecka utrzymują jednak, że doszło do morderstwa. Dochodzenie przejmuje Lew Demidow , młody bohater wojenny i oddany komunistycznym ideom funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego, który na rozkaz przełożonych tuszuje zbrodnie. Wkrótce okazuje się jednak, że śmierć chłopca to nie odosobniony przypadek. Policja odnajduje kolejne brutalnie okaleczone zwłoki dzieci. Tymczasem żona Demidowa, Raisa , zostaje oskarżona o szpiegostwo. Kiedy Lew nie chce świadczyć przeciwko niej, zostaje zesłany do prowincjonalnego oddziału MBP. Tam rozpoczyna śledztwo na własną rękę i próbuje wytropić sprawcę bestialskich morderstw, narażając się na gniew przełożonych. Wspiera go jedynie generał Michaił Nesterow .

Występują:


Komentarze (zaloguj się aby dodawać komentarze)

Mitarashi pisze:

Polecam

Majkel94 pisze:

Książka jest o wiele lepsza, ale film jest NA PRAWDĘ ŚWIETNY!

majkela007 pisze:

Fajny film, ale niestety lektor wszystko psuje :( Czemu nie ma linku do filmu z napisami lub orignalenej wersji?

dzegger pisze:

polnecam!!!!

Mem7777 pisze:

Polecam.

Fryzek pisze:

Bardzo dobry film, powiem szczerze spodziewałem się czegoś innego (przed ogladaniem nie czytałem o czym jest film) ale po połowie filmu miłe zaskoczenie film nabiera tępa i jest dobry aż do końca :)

vector18 pisze:

warto obejrzec, polecam

an64a pisze:

świetny przerażający realistyczny polecam

lunaris12 pisze:

Swietny film. Naprawdę warto obejrzeć

franek torpeda pisze:

polecam zarypisty