Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
zmień kolorystykę

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz / Captain America: The Winter Soldier 2014

Dodał: Ha96
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 8     Głosów: 892
89 830


Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz / Captain America: The Winter Soldier

Opis

Marvel Studios, wytwórnia, w której zrodził się najlepszy film o superbohaterach w historii kina - "Avengers" - przedstawia nowy fenomen na skalę światową. W efektownym hicie "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", Kapitan Ameryka połączy siły z Czarną Wdową oraz najnowszym sojusznikiem Falconem . Po zakończonej sukcesem bitwie o Nowy Jork Steve Rogers, alias Kapitan Ameryka, przenosi się do Waszyngtonu i próbuje przyzwyczaić się do życia w nowoczesnym świecie. Jednak kiedy dochodzi do ataku na jego przełożonego z organizacji T.A.R.C.Z.A., Steve zostaje uwikłany w sieć intryg zagrażających całemu światu. Teraz Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa i Falcon będą musieli połączyć siły, żeby pokonać Zimowego Żołnierza - najbardziej tajemniczą i najpotężniejszą jak do tej pory broń swojego podstępnego wroga.

Występują:


Komentarze (zaloguj się aby dodawać komentarze)

MiaSalvatore pisze:

Przez nadmiar zaufania straciłem już oko ~ Fury................ Tak my wiemy jak straciłeś to oko, nigdy nie ufaj rudzielcom XDDDDD

Ubuntuslav pisze:

dodany :)

lunaris12 pisze:

W działających linkach jest tylko Kapitan Ameryka pierwsze starcie. To nie ten film

MiaSalvatore pisze:

Kapitan jest najlepszy :D

Zbyszek Kramiszewski pisze:

Bardzo dobry i naprawde wart zobaczenia. Tempo akcij , scenario i gra aktorow ..naprawde dobre..absolutnie polecam 5.5/10 Z

eliot84 pisze:

Dobry film i jak na filmy kina akcji to właśnie nad wyraz dobrze widać wszystkie szczegóły scen akcji. Mam zupełnie odwrotne wrażenie w tej kwestii jak kolega Mushson Pilobolus.

Strach pisze:

Najlepszy film Marvel'a jaki kiedy oglądałem a sceny walki są najlepiej nagrane.

Mushson Pilobolus pisze:

Zajefajny ciekawe akcje , tylko wkurza mnie trochę gdy Kapitan się bije to tak lata kamera że nic prawie nie widać ...