Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
zmień kolorystykę
*Nie chcesz tylu reklam? Załóż darmowe konto lub zaloguj się ;)

Jesteśmy z przyszłości 2 / My iz buduschego 2 2010

Dodał: snoppy24
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 8     Głosów: 5
2 530


Jesteśmy z przyszłości 2 / My iz buduschego 2

Opis

Dobra zabawa i łatwy zarobek, to zasady, którymi kierują się w życiu czterej młodzi mieszkańcy współczesnego Sankt Petersburga. Ich ulubionym zajęciem jest wykopywanie na dawnych pobojowiskach przedmiotów z II wojny światowej i sprzedawanie ich kolekcjonerom. Podczas jednej z eskapad, poszukiwacze trafiają na duże znalezisko, pełne broni, dokumentów i szkieletów żołnierzy zabitych w wojnie. Młodzi ludzie nie potrafią jednak uszanować poległych - bawią się czaszką, wymachują bronią, upijają się i kpią z miejscowej staruszki - matki poległego żołnierza. Chwilę potem zaczynają dziać się wokół nich rzeczy niezwykłe, które sprawią, że beztroska zabawa przerodzi się w pełną dramaturgii walkę o przeżycie, a ich stosunek do wojny i jej bohaterów na zawsze się zmieni.


Komentarze (zaloguj się aby dodawać komentarze)

lunaris12 pisze:

Druga częśc filmu. Nie odbiega jakością i przesłaniem od pierwszej. trzeba przeżyć to co inni żeby oceniać. wato obejrzeć, zwłaszcza w obecnej rzeczywistości